Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Додатоци

Дизајнер: YamamaY
SKU: SAAD162011_128
состав:90%полиестер, 10%памук
990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаДодатоци
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаДодатоци
banner