Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Градник

Дизајнер: YamamaY
SKU: IBRD163005_72
состав:90% Најлон 10% Еластин
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, S, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаГрадник
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M, S, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаГрадник
banner