Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Боди

Дизајнер: YamamaY
SKU: ICRD171B03_96
состав:80%Полиамид 20% Еластин
2.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 5, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБоди
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 5, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБоди
banner