Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Пижами - Долен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: PPBD161005_171
состав:45%Памук 55%Флакс
1.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: S, XL, L, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, M, XL, S, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПижами - Долен дел
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: S, XL, L, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, M, XL, S, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПижами - Долен дел
banner