Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Чанти

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2415511135_1
состав:52%полиамид 48%памук
22.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: UNI, контакт: 078 339 860
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: UNI, контакт: 078 339 860
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
banner