Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Фустани

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2415221092_1
состав:100% памук
29.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 246 329
Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 078 339 860
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 246 329
Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 078 339 860
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner