Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Панталони

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2415131152_3
состав:55% памук, 45% флексилен
20.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 46, 40, 42, контакт: 078 339 860
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 38, 44, 40, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 46, 40, 42, контакт: 078 339 860
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 38, 44, 40, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner