Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Панталони

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2415131132_1
состав:100%ПАМУК
18.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 44, 40, 38, 46, контакт: 078 339 860
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 44, 40, 38, 46, контакт: 078 339 860
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner