Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Палта

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2350460239_2
состав:100% вирџин волна ( 100% полиестер)
28.090 ден
16.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend Max Mara Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, контакт: 075 363 259
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Weekend Max Mara Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, контакт: 075 363 259
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner