Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Модни додатоци

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2415751075_1
состав:метал
10.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 075 246 329
Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 078 339 860
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 075 246 329
Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 078 339 860
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
banner