Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Кошули

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2415111072_1
состав:100% свила
17.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 44, 42, 40, контакт: 075 246 329
Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 44, контакт: 078 339 860
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 44, 42, 40, контакт: 075 246 329
Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 44, контакт: 078 339 860
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner