Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Чанти

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TB7290_11308
состав:100%полипропилен
15.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: TU, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: TU, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
banner