Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Фустани

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TT3171_18
состав:99% памук, 1% метални влакна
18.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, S, L, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, S, L, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner