Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Фустани

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TT3312_11645
состав:67% вискоза, 18% полиестер, 15% памук
25.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, S, L, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, S, L, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner