Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Фустани

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TT3011_1
состав:50% полиестер, 20% памук, 20% полиамид, 10% волна
25.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XS, S, контакт: 075 341 575
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, L, S, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XS, S, контакт: 075 341 575
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, L, S, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner