Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Фустани

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TT3200_7010
состав:62%вискоза 37%најлон 1%еластин
23.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, контакт: 075 341 575
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XS, M, S, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, контакт: 075 341 575
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XS, M, S, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner