Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Мини Фустани

Дизајнер: Twinset
SKU: 232AQ2011_6
состав:92% полиестер, 8% еластин
18.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XS, S, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМини Фустани
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XS, S, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМини Фустани
banner