Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Фустани

Дизајнер: Twinset
SKU: 232TT3540_6
состав:40% полиамид, 30% мохер, 30% волна
18.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, S, контакт: 075 341 575
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, S, контакт: 075 341 575
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФустани
banner