Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Миди Фустани

Дизајнер: Twinset
SKU: 232TT2280_6
состав:95% полиестер, 5% еластин
25.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, 46, 40, контакт: 075 341 575
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 40, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди Фустани
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, 46, 40, контакт: 075 341 575
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 40, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди Фустани
banner