Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Фармерки

Дизајнер: Twinset
SKU: 241AT2113_11515
состав:92% вискоза, 8% полиестер
16.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, S, XS, L, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, S, XS, L, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Колекција2024 Пролет-Лето
banner