Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Сандали

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TCT120_1
состав:100% кожа
14.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 38, 39, 37, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаСандали
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 38, 39, 37, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаСандали
banner