Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Сандали

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TCP122_6
состав:100%кожа
14.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 36, 37, 39, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаСандали
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 36, 37, 39, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаСандали
banner