Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Twinset
SKU: 241AP3150_6
состав:49%Вискоза 30% Полиестер 21% Полиамид
10.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, M, S, контакт: 075 363 261
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, XS, L, M, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, M, S, контакт: 075 363 261
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, XS, L, M, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner