Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Панталони

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TT2104_7222
состав: 83% Вискоза 17% Лен
15.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 341 575
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 341 575
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner