Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Фармерки

Дизајнер: Twinset
SKU: 241AP2471_11453
состав:100%памук
17.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 25, 27, 28, 26, контакт: 075 246 329
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 28, 26, 27, 29, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 25, 27, 28, 26, контакт: 075 246 329
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 28, 26, 27, 29, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
banner