Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Фармерки

Дизајнер: Twinset
SKU: 232TT2430_1103
состав:98% памук, 2% еластин
17.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 26, 27, 29, контакт: 075 246 329
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 30, 28, 26, 27, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 26, 27, 29, контакт: 075 246 329
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 30, 28, 26, 27, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
banner