Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Ниски чевли

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TCP120_10282
состав:-
14.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 36, 40, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 36, 40, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
banner