Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Миди здолништа

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TP2523_18
состав:75%Лиоцел25%Лен
17.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 44, контакт: 075 363 261
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 44, контакт: 075 363 261
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
banner