Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Маици

Дизајнер: Twinset
SKU: 232TT3120_11173
состав:60% полиамид, 24% ангора, 12% памук, 4% м.влакна
13.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, M, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, M, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМаици
banner