Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Кошули

Дизајнер: Twinset
SKU: 241AP2290_840
состав:100%полиестер
12.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XS, контакт: 075 246 329
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, M, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XS, контакт: 075 246 329
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, M, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner