Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Долги здолништа

Дизајнер: Twinset
SKU: 232TT2235_11065
состав:100% полиестер
17.290 ден
10.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Outlet - ГТЦ 1ви кат, во следните големини: 44, 40, контакт: 078 381 837
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаДолги здолништа
Производот е достапен во:

Outlet - ГТЦ 1ви кат, во следните големини: 44, 40, контакт: 078 381 837
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаДолги здолништа
banner