Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Миди Фустани

Дизајнер: Twinset
SKU: 232AT2010_790
состав:90% полиестер, 10% полиамид
13.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XS, M, контакт: 075 246 329
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, L, контакт: 075 363 261
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, S, M, XS, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди Фустани
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XS, M, контакт: 075 246 329
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, L, контакт: 075 363 261
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, S, M, XS, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди Фустани
banner