Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Елеци

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TT2102_7010
состав:83% Вискоза 17% Лен
20.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 38, 42, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЕлеци
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 38, 42, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЕлеци
banner