Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Блузи

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TP3590_11529
состав:82%Памук 18%Полиамид
12.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, XS, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, XS, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner