Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Кошули

Дизајнер: Twinset
SKU: 232TT2170_282
состав:100% вискоза
19.490 ден
11.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Outlet - ГТЦ 1ви кат, во следните големини: 42, 44, контакт: 078 381 837
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Outlet - ГТЦ 1ви кат, во следните големини: 42, 44, контакт: 078 381 837
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
banner