Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Блузи

Дизајнер: Twinset
SKU: 232AP2423_6
состав:95% полиестер, 5% еластин
11.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, XS, M, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, XS, M, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаБлузи
banner