Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Блузи

Дизајнер: Twinset
SKU: 241TP3490_305
состав:100%Полиестер
18.690 ден
13.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, S, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, S, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner