Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

SELF-PФустани

Дизајнер: Self-Portrait
SKU: PF24-089M-G_GREEN
состав:53% памук 47% полиестер
34.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: UK10/US06, UK12/US08, UK14/US10, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: UK10/US06, UK12/US08, UK14/US10, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаФустани
banner