Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Јакни

Дизајнер: Pinko
SKU: 104096A20A_Z99
состав:94% Полиестер, 6% Еластин
30.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 44, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 44, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
banner