Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Јакни

Дизајнер: Pinko
SKU: 103567A1U1_P97
состав:60% Вискоза, 40% Памук
29.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 42, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 42, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
banner