Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Чанти

Дизајнер: Pinko
SKU: 100067A1LD_EE8Q
состав:-
27.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: U, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: U, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: U, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: U, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаЧанти
banner