Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Фармерки

Дизајнер: Pinko
SKU: 103180A1LS_H78
состав: 99% памук,1% еластин
25.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 26, 27, 28, 25, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 26, 27, 28, 25, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
banner