Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Ниски чевли

Дизајнер: Pinko
SKU: 100593A0NM_Z99
состав: 100% кожа
24.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 39, 38, 37, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 39, 38, 36, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 39, 38, 37, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 39, 38, 36, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНиски чевли
banner