Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Ремени

Дизајнер: Pinko
SKU: 102148A0F1_P31Q
состав:100% Кожа
5.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, M, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаРемени
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, M, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаРемени
banner