Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Ремени

Дизајнер: Pinko
SKU: 102148A1UI_Z99O
состав:100% кожа
8.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, S, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаРемени
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, S, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаРемени
banner