Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Pinko
SKU: 102818A1KX_Z99
состав:65% Вискоза, 35% Полиамид
12.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XS, S, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, M, L, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XS, S, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, M, L, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner