Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Панталони

Дизајнер: Pinko
SKU: 103350A1U1_P97
состав:60% Вискоза, 40% Памук
15.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 38, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 38, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner