Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Панталони

Дизајнер: Pinko
SKU: 103453A1UM_DZE
состав:100% вискоза
16.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XS, S, L, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, L, XS, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XS, S, L, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, L, XS, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner