Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Палта

Дизајнер: Pinko
SKU: 102858A1L8_H17
состав: 67% ацетат,33% полиестер
26.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 42, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 42, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
banner