Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Миди здолништа

Дизајнер: Pinko
SKU: 103628A1VD_Z05
состав:100% памук
15.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 44, 38, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 44, 38, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
Колекција2024 Пролет-Лето
banner